Sambia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Sambia kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Sambias

Sambia asub Lõuna-Aafrikas. Kongo Demokraatliku Vabariigi, Kirde poolt piirneb Tansaania, Malawi ida pool, Mosambiigi, Zimbabwe, Botswana ja Namiibia lõuna pool ning Angola läänes, Zambial ei ole ligipääsu Meri. Pealinn on Lusaka.

Kui olete huvitatud kinnisvarasse investeerimisest Zambias, on see positiivne hetk. Sambia kinnisvaraturg on tänu riigi poliitilisele stabiilsusele positiivne ja kasvav.

Selle olukorra soodustamine mõjutab ka riigi geograafilist asukohta.

Pealinn Lusaka on kasvav kaubanduskeskus, mis on üks parimaid kohti, kus osta Zambias müügiks mõeldud kinnisvara, millel on üsna lai valik ja mitmesugused omadused.

Pärast kapitali saavad Zambias müügiks mõeldud kinnisvarasse investeerimisest huvitatud inimesed külastada kolmandat suurimat Zambia linna Kitwet, kes on rikkuse tõttu võltsinud vase kaevandamist.

Ära alahinda müügiks pakutavate kinnistute pakkumist, mida võib leida Ndola linnast Sambia oluliseks raudtee- ja maantee ristmikuks.

Livingstone on väike linn, kus saab Zambias müügiks kaasaegsemaid majutuskohti, kuna see on lähedal Harry Mwanga Nkumbula rahvusvahelisele lennujaamale.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 34091

Müük Põllumaa, Sambia, Lusaka, Lusaka, chilanga

52,807.60EUR
Müük
Põllumaa

28000 m²
2.8 hektari neitsi maa Chilanga piirkonnas Makulu uurimiskeskuse lähedal Lafarge tsemenditehase vastas. Hind usd60 000 neg.
Paariselamu (2 korterit) elamukinnisvara
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB